Flowserve Corporation Inspector / Quality Engineer in Olomouc, Czech Republic

Company Overview:

Flowserve is the recognized world leader in supplying pumps, valves, seals, automation, and services to the power, oil, gas, chemical, and other industries. With more than 18,000 employees in more than 55 countries, we combine our global reach with a local presence.

Position Description:

V současné době ve Flowserve hledáme zkušeného Inspektora kvality s přesahem na pozici Quality Engineer, který by měl zájem o práci v mezinárodní firmě s moderním technologickým zázemím.

NÁPLŇ PRÁCE:

Zajištění vstupní a výstupní kontroly produktů, řízení neshodného produktu a metodická podpora výroby v oblasti rozměrové a vizuální kontroly vyráběných dílů. Komunikace se zahraničními pobočkami Flowserve.

  1. Kontrola vyráběných dílů s technickou dokumentací a zajištění shody výrobků s výkresem v souladu s požadovanými termíny

  2. Vedení dokumentace o měření a zajištění efektivních metod kontroly

  3. Komunikace s interními zákazníky v oblasti schvalování výjimek na neshodné výrobky

  4. Řešení neshodných výrobků ve spolupráci s dalšími odděleními

  5. Podíl se na vstupních školeních zaměstnanců v oblasti měření a vizuální kontroly

  6. Podpora výroby v oblasti měření - provádění kontrolních měření, metodické vedení operátorů v oblasti měření

  7. Prohlubování znalostí v oblasti jakosti a systému kvality

Position Requirements:

POŽADAVKY:

  • SŠ (technické zaměření výhodou)

  • Zkušenosti na technické pozici ve výrobní strojírenské společnosti (práce s výkresovou dokumentací a přesnými měřidly podmínkou) nebo na pozici Inspectora ve výrobní strojírenské společnosti

  • Znalost Angličtiny

  • Základní znalost práce v MS Windows a MS Office (excel).

  • Metodický přístup, efektivní komunikace, iniciativa, flexibilita, týmový přístup

  • 2 směnný provoz

Preferences:

NABÍZÍME:

  • Motivující finanční ohodnocení a příplatky za směnnost nad rámec zákona

  • Roční odměny, pololetní odměny

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na životní i penzijní pojištění

  • Jazykové kurzy

  • Stravenky ve výši 100,- Kč a příspěvky na občerstvení na pracovišti

Job Posting/Business Card Title:

Inspector / Quality Engineer

Percentage of Approximate Travel Required:

0%

Primary Posting Location:

Olomouc, CZ

Job Posting Category:

Operations

Employment Type:

Full time

Country:

Czech Republic

Relocation Eligible:

No

Auto req ID:

41139BR

41139BR